м.Рiвне,
вул. 16 Липня, 32, оф. 8
(0362) 400–221,
(050) 857–88–22,
(067) 923–91–21

Бажаєте відпочити? Залиште свої контакти:

усi поля обов'язковi для заповення

Дякуємо! Наш менеджер обробить заявку і зв'яжеться з Вами.

Трапилася невiдома помилка. Спробуйте будь-ласка пізніше.

Болгарія

Столиця: Софія.

Площа Болгарії 110 912 кв. км. Протяжність з півночі на південь 550км., зі сходу на захід— 830км. Середня висота над рівнем моря — 480м. З точки зору географічного місцезнаходження, Болгарія більш ніж сусідні з нею держави заслуговує назви балканської країни, оскільки саме через її територію з північного заходу на південь проходить гірський ланцюг Балкани або Стара Планіна (стара назва — Хемус).Найвища вершина в країні — гора Муссала (2925м.), що належить до гірського комплексу Ріла, який примикає до Родопським гір на півдні країни. Гора одночасно і найвища на Балканах. Північний кордон Болгарії проходіт переважно по річці Дунай.

Великі міста: Пловдів, Варна, Бургас і Руссе. Територія країни поділена на двадцять вісім адміністративних областей.

Громадянам України і СНД для відвідин країни потрібна віза.

На головних болгарських курортах пляжі піщані, загальні і безкоштовні. Цим найчастіше пояснюється їхня підвищена «густонаселеність», особливо у вихідні поблизу від великих міст. Парасольки і лежаки - за гроші: вартість лежака від 6 BGL, парасольки від 4 BGL. Більшість болгарських пляжів може похвалитися «синім прапором» Європейського союзу, знаком екологічної чистоти.

Клімат у Болгарії помірно-континентальний клімат, в південних районах переходить до середземноморського. В цілому він прохолодніший, ніж в інших місцях Європи на тій же географічній широті. Середня температура в січні в Софії: 4-2°С, в липні: 16-27°С. У Варні середня температура січня: 1-6°С, липня: 19-30°С..

Офіційна мова - болгарська. Вона належить до слов'янської групи мов. Самі древні слов'янські письмена написані кирилицею, створені братами Кирилом і Мефодієм. Її знаки і букви в основному запозичені з грецької азбуки і адаптовані з додаванням декількох букв. Саме ця абетка - кирилиця, з деякими змінами, існує з середньовіччя до наших днів у росіян, сербів і всього православного слов'янства. Читати болгарську кирилицю дуже легко. Немає труднощів у фонетиці та вимові.

Болгарія - знаходиться в одному часовому поясі з Україною.

Єдина грошова одиниця в Болгарії - лев, що складається з 100 стотинок. У обігу знаходяться купюри номіналом 2, 5, 10, 20, 50 і 100 лев і монети: 1, 2, 5, 10, 20 і 50 стотинок. Обмін валюти відбувається в банках, обмінних бюро (які зустрічаються на кожному кроці), в готелях, на пограничних пунктах, вокзалах і в інших місцях. У аеропортах і готелях курс обміну менш вигідний, чим при обміні в містах.Болгарський лев обмінюється на всі вільно-конвертовані валюти, проте, слід брати з собою євро. Обмінний курс оголошується щодня. Обмінні бюро відкриті повсюди. Але найнадійніше міняти валюту в банках. ніколи і ні в якому разі не потрібно обмінювати гроші на вулиці! Вас обманять на 100%!!! Туристичні ( дорожні ) чеки, Єврочеки і кредитні карти American Express, Visa, Master Card приймаються практично у всіх банках і крупних готелях. На курортах і в крупних містах добре розвинена мережа банкоматів.