м.Рiвне,
вул. 16 Липня, 32, оф. 8
(0362) 400–221,
(050) 857–88–22,
(067) 923–91–21

Бажаєте відпочити? Залиште свої контакти:

усi поля обов'язковi для заповення

Дякуємо! Наш менеджер обробить заявку і зв'яжеться з Вами.

Трапилася невiдома помилка. Спробуйте будь-ласка пізніше.

Оздоровлення в Чехії

Мінеральні Чехії джерела принесли країні славу однієї з найпопулярніших оздоровниць в Центральній Європі. Тут можна підібрати оптимальну програму оздоровлення, враховуючи вік, побажання і фінансові можливості.

Холодні мінеральні води курорту Маріанські Лазні (7-10 °С) успішно використовуються при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, хвороб нирок і сечовивідних шляхів, ряду жіночих (гінекологічних) захворювань, цукрового діабету, ожиріння, подагри. Для лікування використовують мінеральну воду трьох видів: просту кислу, вуглекислу залізисту і лужно-солонну, природний вуглекислий газ і лікувальні грязі. Прекрасні кліматичні умови дозволяють також лікувати хвороби дихальних шляхів. Загальновизнаним фактом є те, що для курорту характерна найбільша в світі шкала цілющих мінеральних вод.

Численні мінеральні джерела знаменитого курорту Карлові Вари (а їх близько 60) – це натрієво-бікарбонатно-сульфатна кисла мінеральна вода. Кожне джерело відрізняється своєю температурою води (до 73 ° С), об’ємною часткою вуглекислого газу і потужністю. Гарячі води надають розслаблюючу, седативну дію, а більш холодні – проносне. Тут успішно лікують хвороби органів травлення, захворювання, пов’язані з обміном речовин, хвороби органів руху, стоматологічні захворювання, депресії, синдром хронічної втоми. Складаючи індивідуальний графік лікування, лікар визначає кількість води і номер джерела. Ця програма доповнюється дієтичним харчуванням, водними і грязьовими процедурами.

Курорт Франтішкові Лазні спеціалізується на лікуванні гінекологічних захворювань. Лікування безпліддя сприяють цілющі властивості джерела Франтішка, на честь якого і названо курорт. Однак не менш важливе – психологічний – вплив робить на пацієнток легенда курорту.

Невелика скульптура маленького хлопчика з рибою в руках, сидить на кулі, створена скульптором Карлом Майерлем, стала тим самим маленьким дивом, яка так важлива для жіночої природи. Легенда свідчить: доторкнувшись до бронзового Франтішка, жінка, яка страждає безплідністю, незабаром народить довгоочікуваного спадкоємця. Однак іншими можливостями чудового курорту теж нехтувати не варто. Тутешні води і бруд також надають позитивний вплив на гіпертонічні хвороби та захворювання обміну речовин, опорно-рухового апарату та серцево-судинної системи.