м.Рiвне,
вул. 16 Липня, 32, оф. 8
(0362) 400–221,
(050) 857–88–22,
(067) 923–91–21

Бажаєте відпочити? Залиште свої контакти:

усi поля обов'язковi для заповення

Дякуємо! Наш менеджер обробить заявку і зв'яжеться з Вами.

Трапилася невiдома помилка. Спробуйте будь-ласка пізніше.

Домініканська республіка

Домініканська республіка — екзотичний край, колиска запальних танцювальних ритмів, прекрасний зразок латиноамериканської культури з її особливим життєвим устроєм, стародавньою історією і неповторною архітектурою. І ще, майже все узбережжя Домінікани - один суцільний пляж. І який би курорт тут не вибрав турист: Плайя Баваро, Плайя Дорада або Пуерто Плата - скрізь він знайде дрібний білий пісочок і чистеньку теплу воду.

Клімат — помірний тропічний клімат. Сезон дощів триває з кінця весни до початку осені, коли можливі часті, але короткі зливи. Температура води взимку 26-27C, влітку - 29-31C. Сприятливий час відвідування - з грудня по квітень.

Столиця — місто Санто-Домінго

Офіційна мова — іспанська. Більшість домініканців, зайнятих в туристичному бізнесі говорять по-англійськи, по-німецьки, або по-італійськи.

Релігія — католицизм

Транспорт — добре розвинена мережа автобусних маршрутів, автобуси - з кондиціонуванням повітря.

Найдоступніший транспорт — таксі. Колективні таксі "кappo пyблікo" ходять по певних маршрутах (дуже дешево). існує також "мoто-кoнчo" (тaкcі-мoтoцікл) і "гyaгyac" (громадський транспорт).

Оренда автомобілів дуже висока (для осіб віком старше 25 років), необхідно мати міжнародні водійські посвідчення, дійсні на протязі 90 днів і кредитну картку.

Час — відстає від київського на 6 годин, в літній час - на 7 годин.

Валюта — домініканське песо.

Віза — по прибуттю. Туристична карта ("tarjeta del tourista") видається в пункті прибуття строком на 30 або 60 днів, при цьому необхідно заплатити збір в 10 у.о. при в'їзді і 20 у.о. при виїзді з країни (від збору звільнені транзитні пасажири і діти у віці менше 2 років).