м.Рiвне,
вул. 16 Липня, 32, оф. 8
(0362) 400–221,
(050) 857–88–22,
(067) 923–91–21

Бажаєте відпочити? Залиште свої контакти:

усi поля обов'язковi для заповення

Дякуємо! Наш менеджер обробить заявку і зв'яжеться з Вами.

Трапилася невiдома помилка. Спробуйте будь-ласка пізніше.

Домінікана

Весільна церемонія в Домінікані - це поєднання романтики і розкоші, розцвічене яскравими фарбами тропічної природи і приправлене запальними ритмами латиноамериканської музики.

У Домініканській Республіці проводяться як символічні весільні церемонії, так і офіційні одруження.

Офіційне одруження в Домінікані має юридичну силу і визнається в Україну. Для його проведення необхідно заздалегідь надати наступні документи: копії всіх сторінок внутрішніх та закордонних паспортів оригінали та копії свідоцтв про народження документ про те, що наречений і наречена не перебувають у шлюбі якщо один або обидва майбутніх подружжя раніше були у шлюбі (розлучені), то необхідно надати оригінал та копію свідоцтва про розлучення або свідоцтво про смерть чоловіка.

Всі документи повинні бути перекладені на іспанську мову й завірені консульством Домініканської Республіки. Усі копії документів заздалегідь висилаються в Домінікану, а оригінали документів наречений і наречена повинні привезти з собою. Також необхідна наявність двох свідків старше 18 років, які будуть присутні на церемонії.

Після церемонії наречений і наречена отримують документ, який підтверджує, що весілля відбулося. Свідоцтво про шлюб вони зможуть отримати протягом кількох місяців після церемонії (від 2 до 8), після того, як воно буде повністю легалізовано державними структурами обох країн.

Символічна весільна церемонія, як правило, складається з благословення або церемонії в присутності місцевого чиновника і не має юридичної сили. Місцем для її проведення можуть стати пляж, альтанка, католицька церква, сад або приміщення в готелі. У кожному готелі працює весільний координатор, який допоможе в організації яскравою і такою, що запам'ятовується церемонії в екзотичній обстановці, в одному з найромантичніших куточків світу ...