м.Рiвне,
вул. 16 Липня, 32, оф. 8
(0362) 400–221,
(050) 857–88–22,
(067) 923–91–21

Бажаєте відпочити? Залиште свої контакти:

усi поля обов'язковi для заповення

Дякуємо! Наш менеджер обробить заявку і зв'яжеться з Вами.

Трапилася невiдома помилка. Спробуйте будь-ласка пізніше.

Оздоровлення в Німеччині

Джерела Німеччини відомі світу вже не одну сотню років. Якщо ви чуєте в назві міста приставку «Бад», то, швидше за все, це бальнеологічний курорт, що допомагає людям відновити здоров'я.

Найпопулярніша німецька здравниця - Баден- Баден. Тут переважає середземноморський м'який клімат, велика кількість лісів і парків для прогулянок, насичене світське життя, ну і, звичайно ж, термальні води.

Курорт вважається фешенебельним, там знаходиться багато санаторіїв і пансіонатів, консультують найкращі лікарі.

Лікують у Баден-Бадені широкий спектр захворювань - від опорно-рухового апарату, серцево-судинних захворювань, невралгії та гінекології до зняття симптомів хронічної втоми, млявості і депресій. За відгуками пацієнтів - лікують успішно, застосовуючи, в основному, гідротерапію (пиття мінеральної води, купання, зрошення).

Старовинне місто Бад Райхенхаль з його сольовими джерелами і лікувальними грязями спеціалізується на зціленні дихальних органів (астма, бронхіт, емфізема легенів). Крім того, тут добре лікують шкірні захворювання та алергію, в тому числі і у дітей.

Бад Хомбург, де занходиться 14 мінеральних джерел - відмінний курорт для людей з серцево-судинними захворюваннями. З інфарктом міокарда, стенокардію, гіпертонію, кардионеврозах, кардіоміопатією та ін - ласкаво просимо в Бад Хомбург.

А пацієнтам, що страждають ще одним досить неприємним недугом - цукровим діабетом - напевне допоможуть на водах німецького Бад Нойнар. Звертаємо увагу ще на кілька термальних курортів Німеччини - Бад Кіссінген, Бад Тольц, Бад Кройцнах.