м.Рiвне,
вул. 16 Липня, 32, оф. 8
(0362) 400–221,
(050) 857–88–22,
(067) 923–91–21

Бажаєте відпочити? Залиште свої контакти:

усi поля обов'язковi для заповення

Дякуємо! Наш менеджер обробить заявку і зв'яжеться з Вами.

Трапилася невiдома помилка. Спробуйте будь-ласка пізніше.

Гоа

Гоа штат на південному заході Індії, найменший серед штатів за площею і один з останніх за кількістю населення. Колишня португальська колонія в Індії.

Площа Гоа складає всього 3702 км², протяжність з півночі на південь 105 км, Із заходу на схід максимально 65 км. Таким чином, Гоа є найменшим з двадцяти восьми штатів Індії. Гоа розташований в середній частині західного узбережжя Індії.

Столиця: Панаджі.

Площа: 3702 км² .

Часовий пояс: +3:30.

Клімат Індії обумовлений двома факторами. Перший фактор - це високі Гімалаї, які не пускають холодне повітря Арктики і вітру з Середньої Азії на територію Індостану. Тому в Індії завжди набагато тепліше, ніж в інших країнах, розташованих на тій же широті. Другий погодній чинник - пустеля Тар, яка своїми вітрами привертає до Індії мусони - сильні сезонні зливи. Мусони іноді забезпечують близько 80% опадів на рік. У Гоа, найвідомішому індійському курорті, клімат субтропічний, м'який. Середня температура становить +27-35° С цілий рік, період мусонів короткий, в червні-серпні, що сприяє комфортному відпочинку практично цілий рік.

Рухаючись по береговій лінії з півночі на південь відпочинок в Гоа набуває нових забарвлень і ви знайдете на палітрі тутешніх пляжів самі різні фарби - від яскраво-жовтого до сріблясто-білого. Найвідоміший в Гоа відпочинок - пляж з блискучим сріблястим піском - це Колва (Colva Beach). Найдовший пляж - протяжністю близько 50 км - Арамбол (Arambol Beach), "золотий" пляж - з яскраво-жовтим піском - Мірамар (Miramar). Ідеальний для відпочинку в Гоа пляж для занять всіма водними видами спорту - Дона Паула (Dona Paula), ну а найпопулярніший серед молоді - пляж Гоа відпочинок з дискотеками "бірюзовий" Калангут (Calangute). Він називається бірюзовим завдяки унікальному для океанського узбережжя дна. Вже в п'ятдесяти метрах від пляжу глибина досягає 7-9 метрів, і здалеку ці ділянки здаються ніжно-бірюзовими. ГОА умовно можна розділити на Північний і Південний ГОА.

Віза для в’їзду в Республіку Індія потрібна. Для туристичних подорожей відкривається однократна віза з терміном перебування 3 місяці. Вартість візи з вильотом з м. Київ – 45 дол./ос, з вильотом з м. Донецьк – 50 дол./ос. Необхідні документи для відкриття візи: анкета туриста; 2 фотографії 3,5*4,5 см., на білому фоні, 80% зображення обличчя; акуратний закордонний паспорт з терміном дії більше 6 місяців з дати повернення з Індії (продовжені паспорти консульство Індії не приймає), в якому є мінімум 2 чистих сторінки; ксерокопії паспорта громадянина Україна (всі заповнені сторінки); копія свідоцтв про народження, шлюб, розлучення, смерть, тощо; нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини від одного (двох) батьків у випадку, якщо дитина подорожує самостійно або у супроводі одного з батьків. Діти до 18р. мають право бути вписаними в паспорт батьків (але тоді додатково для візи повинно бути ще 2 чистих сторінки у паспорті). Фотографія дітей, старших 5 р. повинна бути вклеєна у паспорт батьків.