м.Рiвне,
вул. 16 Липня, 32, оф. 8
(0362) 400–221,
(050) 857–88–22,
(067) 923–91–21

Бажаєте відпочити? Залиште свої контакти:

усi поля обов'язковi для заповення

Дякуємо! Наш менеджер обробить заявку і зв'яжеться з Вами.

Трапилася невiдома помилка. Спробуйте будь-ласка пізніше.

Одруження в Греції

Весілля в Греції - приголомшлива по видовищності подія, яка готується для кожної пари індивідуально. Жодна церемонія не схожа на іншу, в сценарії враховуються побажання майбутнього подружжя. Романтика неминуче присутній у всьому: в незвичайності обстановки, в незнайомих традиціях і навіть в місцевій кухні, яка полюбилася багатьом українцям.

Бажаючим укласти офіційну церемонію надається така можливість на островах Санторіні, Родос і Кріт. Сертифікат, що підтверджує укладення шлюбу, висилається молодятам поштою в строк до трьох тижнів з моменту реєстрації.

Цікаві місця для проведення весілля

Незвичайність острова Санторіні в тому, що він являє собою частину кромки жерла підводного вулкана. Що може бути романтичніше, ніж церемонія в променях призахідного сонця, урочисто й повільно занурюється в море. Там же у вас є можливість стати головними дійовими особами веселій грецької весілля.

Весільна церемонія в Греції, що проходить на острові Родос, - вражаюче видовище. На тлі красивої бухти св. Павла мер родосского міста Ліндос офіційно оголосить про нову сім'ю.