м.Рiвне,
вул. 16 Липня, 32, оф. 8
(0362) 400–221,
(050) 857–88–22,
(067) 923–91–21

Бажаєте відпочити? Залиште свої контакти:

усi поля обов'язковi для заповення

Дякуємо! Наш менеджер обробить заявку і зв'яжеться з Вами.

Трапилася невiдома помилка. Спробуйте будь-ласка пізніше.

Одруження на Мальдівах

В останні роки Мальдівські острови отримали широку популярність серед екзотичних місць для проведення весільних церемоній. Все більше і більше людей прилітають на Мальдіви для того, щоб відсвяткувати тут одне з найграндіозніших подій у своєму житті. Що може бути більш магічним, ніж початок спільного життя в раю?

Символічне одруження на Мальдівах - це не лише незабутні враження. Весільний координатор та інші професіонали, які займаються організацією весілля, допоможуть молодятам виконати всі необхідні формальності і зробити цей день воістину особливим у всіх відносинах. Офіційну частину весільної церемонії на Мальдівах, як правило, проводить керівник атола. Однак слід пам'ятати, що шлюб, укладений на Мальдівах, не є юридично визнаним за межами країни.

Провести символічну церемонію одруження в атмосфері романтики можна на одному з численних курортів. До послуг молодят прекрасні пляжі з шовковистого білого піску, оточені спокійними водами Індійського океану і барвистими кораловими рифами. Крім пляжів місцем для проведення весілля може бути обраний спеціально обладнаний павільйон, прикрашений кольоровими стрічками і тропічними квітами, безлюдний острів або яхта.

Є певні правила одруження на Мальдівах. Пару супроводжують до місця проведення весіллля. Місцеві артисти виконують традиційну музику і танці боду-беру. Однією з урочистих частин церемонії є посадка кокосової пальми, що символізує вічну любов. У продовження цього молодята дають один одному свої весільні клятви у присутності священика або інших офіційних осіб. По закінченні церемонії одруження парі пропонується покуштувати сік молодого кокоса і розрізати весільний торт. На завершення - традиційне шампанське, романтична вечеря під зоряним небом на березі океану або на відкритій терасі.