м.Рiвне,
вул. 16 Липня, 32, оф. 8
(0362) 400–221,
(050) 857–88–22,
(067) 923–91–21

Бажаєте відпочити? Залиште свої контакти:

усi поля обов'язковi для заповення

Дякуємо! Наш менеджер обробить заявку і зв'яжеться з Вами.

Трапилася невiдома помилка. Спробуйте будь-ласка пізніше.

Індійське весілля в Мексиці

Індійське весілля в Мексиці здійснюється за особливим обрядом. Традиційно до нього готуються заздалегідь, проходячи ритуал очищення в темаскалі - індійській лазні. Наступного дня відбувається власне весільна церемонія, мета якої - зробити молоду сім'ю частиною всього кола життя та всієї світобудови.

Символ усіх ритуалів індійського весілля - коло, що символізує життєві цикли: від зародження на Сході (весна) до остаточного зближення й зміни на Півночі (зима). У процесі руху по колу життя учасники індійського весілля проходять через різні етапи.

Спершу вони сіють насіння. Наречений обсипає наречену зернами маїсу, символом чоловічої плодовитості, а наречена нареченого - зернами какао, символом символ жіночої плодовитості.

Потім наступає черга квітів. Наречений і наречена обсипають одне одного квітковими пелюстками: він її - білими, а вона його - червоними. Згодом у ритуалі з'являються фрукти, що символізують осінню родючість. Разом із ними наречений і наречена обмінюються символами чоловічого й жіночого начала: вона передає чоловікові вогонь як тепло домівки, а він їй - спис як символ сили та захисту.

Остання, четверта, складова ритуалу - Слово Серця. Це звернення до творчих вищих сил із проханням схвалити та благословити цей союз. Коли всі чотири етапи індійського весілля завершені, настає черга ритуального танцю і «Пісні весни».

Церемонія здійснюється зазвичай в готелі, на віллі або на березі Карибського моря.