м.Рiвне,
вул. 16 Липня, 32, оф. 8
(0362) 400–221,
(050) 857–88–22,
(067) 923–91–21

Бажаєте відпочити? Залиште свої контакти:

усi поля обов'язковi для заповення

Дякуємо! Наш менеджер обробить заявку і зв'яжеться з Вами.

Трапилася невiдома помилка. Спробуйте будь-ласка пізніше.

Данія спростила візовий режим з Україною

Тепер між двома країнами будуть діяти загальноєвропейські візові правила. Міністри закордонних справ України і Данії підписали угоду, умови якої полегшать українцям подорожі в ще одну країну Європейського Союзу. Про це на спільному брифінгу міністрів МЗС обох країн повідомив глава українського МЗС Павло Клімкін, який хоче позбавити Росію права вето в Радбезі ООН.

Ця угода спрощує вимоги до документів, які подають з метою отримання візи, а також розширює категорії людей, які мають право отримати візи терміном на 1 і 5 років. Міністр українського МЗС додав, що Данія завжди підтримувала Україну навіть на рівні Євросоюзу. "І те, що ми сьогодні підписали угоду про спрощення видачі віз - це ще один доказ такої підтримки", - пояснив Клімкін. Також, як повідомив, спікер МЗС Євген Перебийніс Україна синхронізувала з Данією загальноєвропейські візові правила. "Набувають чинності ті спрощення, які діють при оформленні віз в консульствах всіх інших державах ЄС", - прокоментував Перебийніс. Як уточнили в МЗС, Данія має право на особливу візову політику в рамках ЄС, тому угода про візове спрощення, яку було підписано влітку 2013 року між Україною і Євросоюзом, чи не поширювалася на датські консульства.

Нагадаємо, що у вересні в МЗС України заявили, що Україна може отримати безвізовий режим з Євросоюзом під час саміту Східного партнерства у Ризі в травні 2015 року.

За детальною інформацією телефонуйте

(050) 857–88–22, (067) 923–91–21, (0362) 22–33–61

З 13 листопада 2014 Імміграційна служба ОАЕ збільшує вартість туристичних віз

Вартість туристичної візи з 13 листопада 2014 складе 100 USDс нашим бронюванням готелю.

Дана інформація стосується всіх візами, які будуть подані в систему імміграції з 13.11.14. Навіть якщо заявка Вами повністю оплачена, рахунки будуть перевиставлени з урахуванням зміни візової вартості (+30 USD на візу).

Також звертаємо вашу увагу на нове положення з продовження туристичних віз.

З 13 листопада 2014 Імміграція скасовує цей вид послуги. Туристичні візи продовженню не підлягають.

За детальною інформацією телефонуйте

(050) 857–88–22, (067) 923–91–21, (0362) 22–33–61

З 1 листопада скасовується плата за довготермінові візи в Німеччину

В контексті заходів з лібералізації візового режиму для громадян України з іноземними державами МЗС України провело роботу, за результатами якої Федеративна Республіка Німеччина скасувала з 1 листопада 2014 оплату за оформлення національних довгострокових віз з метою працевлаштування, навчання, возз'єднання сім'ї тощо. Про це повідомили в прес-службі МЗС України.

Зазначене рішення було прийнято німецькою стороною виключно для громадян нашої держави з урахуванням розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 р № 1016-р "Про оформлення довгострокових віз для в'їзду в Україну громадянам Федеративної Республіки Німеччина".

Таким чином, Німеччина стала шостою державою-членом ЄС після Латвії, Литви, Естонії (рішення також прийняли в односторонньому порядку), Словаччини та Польщі, які підтримали ініціативу Києва про скасування візових зборів за оформлення національних (терміном дії понад три місяці) віз.

Практична реалізація домовленості з ФРН про скасування оплати за оформлення довгострокових віз надасть українській стороні додаткові аргументи у переговорному процесі з іншими країнами Євросоюзу щодо подальшої лібералізації режиму поїздок українських громадян до ЄС, а також має важливе значення в контексті безвізового діалогу з ЄС та прискорить інтеграцію нашої держави в єдиний європейський простір.

За детальною інформацією телефонуйте

(050) 857–88–22, (067) 923–91–21, (0362) 22–33–61

Новий Рік на полонині Драгобрат!

Готельно розважальний комплекс "Зелена дача" гостинно запрошує всіх на зустріч Нового 2015 року! На Вас чекає незабутня святкова атмосфера, яку створять Дід Мороз та Снігуронька, смачна та різноманітна кухня, проживання в комфортабельних номерах, а персонал готелю зробить все для того, щоб Ваше свято було незабутнім!

Вартість на особу від 400 грн./добу

Деталі за номером:

тел 050-857-88-22

067-923-91-21

0362-22-33-61

За детальною інформацією телефонуйте

(050) 857–88–22, (067) 923–91–21, (0362) 22–33–61

Польща ускладнює список документів на шенген

Кілька днів тому на сайті польського візового центру було розміщено повідомлення про зміну правил прийому документів на візу з 15 жовтня.

Кожному турагенту відомо, що до недавнього часу, список документів на отримання "польського шенгену" був найкоротшим: анкета, фото, копія паспорта.

Багато турпрофі радили своїм туристам вибирати автобусні тури саме з польською шенгенською візою, що скорочувало час на підготовку документів і можна було отримати заповітний "шенген", приклавши мінімум зусиль.

Що ж змінилося в списку документів, який вступив в силу з 15 жовтня?

Пройшовши по цілому ланцюжку посилань, перед вами відкриється стандартний список документів на отримання "шенгенської візи", який можна бачити на сторінках іспанського, італійського, угорського і т.п. консульства, з усіма його принадами, типу: документи, що підтверджують вид діяльності, наявність фінансових засобів або зв'язків в Україні та документи, що підтверджують наявність фінансів на покриття витрат на території країн Шенгенського договору.

Іншими словами, тепер для отримання польської шенгенської візи до анкети, фото та копії паспорта потрібно додавати довідку з роботи і, в обов'язковому порядку, фінансові гарантії: довідку з банку з випискою про рух рахунки за останні 3 місяці, або тревел чеки на ім'я заявника, або заява спонсора, який бере на себе всі витрати.

Як бачимо, начебто дрібниця додали, стандартну для всіх інших, а вже приємного мало, бо сотні офісних, працівників держструктур і бюджетників, які, в основній масі своїй, сміливо вибирали автобусні тури по Європі, в надії отримати польський шенген, яка не вимагав фінгарантий, тепер повинні придумувати де їм взяти рахунок у банку з пристойними сумами руху по рахунку або тревел чеки, або спонсора, на худий кінець.

Тепер підготовка документів в польське консульство займе трохи більше часу і зусиль. Але проінформований - значить озброєний!

За детальною інформацією телефонуйте

(050) 857–88–22, (067) 923–91–21, (0362) 22–33–61

З міжнародним днем туризму!

Туристичне агентство "Ернан Кортес" вітає всіх колег та наших улюблених туристів з прекрасним святом туризму!

Бажаємо всім успіхів, натхнення та задоволення від подорожей!

За детальною інформацією телефонуйте

(050) 857–88–22, (067) 923–91–21, (0362) 22–33–61

Чорногорія готується до вступу в Європейський Союз

Європейський центральний банк почав програму співпраці з Центральним банком Чорногорії. Європейський союз виділив майже 300 тис. Євро на підготовку стратегії інтеграції банківської системи Чорногорії в систему ЄС.

Як повідомляють ЗМІ, одночасно регулятор Чорногорії повинен набути членство в Європейській системі центральних банків (ЄСЦБ). В рамках розпочатої програми співпраці з ЄЦБ європейські експерти готують звіт з оцінки потреб фінансової системи Чорногорії, а також пропозиції щодо подальших кроків, необхідним для приведення банківської системи країни до єдиних європейських стандартів. Днями президент Європейського центрального банку Маріо Драгі і керівник ЦБ Чорногорії Мілоіца Дакіч підписали меморандум про взаєморозуміння між регуляторами.

За словами Дакіча, спільний з ЄЦБ проект стартує в дуже важливий історичний момент як для всієї Чорногорії, так і для центрального банку країни. Про це він заявив на прес-конференції, що відбулася в Подгориці. Реалізація спільних планів допоможе розвитку співпраці центробанку Чорногорії з регуляторами інших держав ЄС. Незабаром будуть розроблені ефективні стратегії для приведення роботи ЦБ Чорногорії до стандартів ЕСЦБ.

Зі свого боку, генеральний директор ЄЦБ з міжнародних і європейських відносин Френк Мосс назвав останні події частиною більш широкої стратегії Європейського центробанку і Євросистеми, яка повинна привести до максимальної інтеграції країн, розташованих на Західних Балканах, в ЄС. Причому йдеться як про тих державах, які вже стали членами Європейського Союзу, так і про країнах-кандидатах.

Учасник делегації Євросоюзу в Чорногорії Альберто Каммарата стверджує, що для залучення нових інвестицій в економіку Чорногорії, а також для захисту прав вкладників важливо створити в країні економічні системи, побудовані на основі раціонального управління фінансами. На його думку, реалізація згаданого проекту підтверджує прихильність курсу Чорногорії на інтеграцію в Євросоюз і бажання уряду країни досягати необхідних стандартів.

Відомо, що робота над Звітом з оцінки потреб фінансової системи Чорногорії почалася відразу ж після закінчення першого засідання Керівного комітету програми, що відбувся в Подгориці. Сам Звіт планують підготувати протягом семи місяців. За цей час експерти дадуть фахову оцінку дев'яти функцій, виконуваних Центральним банком Чорногорії. В результаті регулятор країни отримає чіткі рекомендації про те, як привести стандарти своєї роботи у відповідність до вимог і політикою Європейського Союзу.

За детальною інформацією телефонуйте

(050) 857–88–22, (067) 923–91–21, (0362) 22–33–61

Вітаємо з Днем знань!

Туристичне агентство вітає всіх юних туристів з Днем знань і бажає сили та наснаги освоювати нові горизонти науки!

За детальною інформацією телефонуйте

(050) 857–88–22, (067) 923–91–21, (0362) 22–33–61

В Тунісі туристи заплатять податок, щоб покинути країну!

Влада Тунісу вводить новий податок для іноземців. Нерезиденти країни повинні будуть заплатити близько 17 доларів для того, щоб покинути країну.

Нововведення прийнято Національною установчою асамблеєю (парламентом) 7 серпня. Розмір платежу, який вже прозвали податок на "до побачення", складе 30 туніських динарів (17,65 долара). Дана норма поширюється на всіх нерезидентів (осіб, зареєстрованих за кордоном), в тому числі туристів, і не стосується громадян Тунісу, які постійно проживають за кордоном.

За словами керівника Дирекції з досліджень та податкового законодавства міністерства фінансів Тунісу Хабіби Луаті, влада може почати стягувати податок вже з 28 серпня. Представник відомства підкреслила, що дана міра дозволить залучити в бюджет країни цього року додатково 23,5 млн доларів, а в 2015 році - до 70500000 доларів.

Раніше туніський міністр туризму Амель Карбуль заявляла, що іноземцям не доведеться платити такий податок до жовтня поточного року, тобто до закінчення туристичного сезону.

Потрібно сказати, що громадяни Тунісу вже давно платять подібний податок, і обходиться він їм в 2 рази дорожче. Перед виїздом з країни вони повинні купити податкову марку вартістю в 60 туніських динарів (35,29 дол), яка вклеюється в паспорт. Придбати її можна в спеціальних касах, або в численних відділеннях різних банків в аеропортах, КПП на кордоні, морських портах і т.д.

Такий порядок оплати передбачається застосовувати і щодо нового податку для туристів....

За детальною інформацією телефонуйте

(050) 857–88–22, (067) 923–91–21, (0362) 22–33–61

Термін дії іспанських віз збільшено!!!

Консульський відділ посольства Іспанії в Україні повідомив про розширення терміну дії мультивіз: туристам, хто звертається в ТО, акредитовані в цьому відомстві, будуть видаватися піврічні дозволу на в'їзд з правом в'їзду в країну необмежену кількість разів і перебування там в загальній складності протягом трьох місяців. Нові правила набувають чинності з сьогоднішнього дня. Обов'язкова умова: наявність у заявників раніше правильно використаної іспанської візи і підтвердження перебування на території Іспанії принаймні при першому в'їзді. Це буде перевірятися при подальшій подачі документів на візу, так що туристи повинні будуть надавати підтвердження поїздки. До цього, нагадаємо, мультивізи ставилися на 45 днів з правом перебування в Іспанії протягом місяця.

За детальною інформацією телефонуйте

(050) 857–88–22, (067) 923–91–21, (0362) 22–33–61