м.Рiвне,
вул. 16 Липня, 32, оф. 8
(0362) 400–221,
(050) 857–88–22,
(067) 923–91–21

Бажаєте відпочити? Залиште свої контакти:

усi поля обов'язковi для заповення

Дякуємо! Наш менеджер обробить заявку і зв'яжеться з Вами.

Трапилася невiдома помилка. Спробуйте будь-ласка пізніше.

Одруження на Сейшелах

Сейшельські острови - це справжній райський куточок, що ідеально підходить для найромантичнішої весільної церемонії. Тут на заході сонця нареченого та наречену саджають на прикрашений квітами пліт і відвозять на справжній безлюдний острів.

Там на білосніжному пляжі майбутнє подружжя побачить весільний намет, накритий просто неба, столик на двох і невелике бунгало, в якому майже весь простір займає ліжко, всипане пелюстками квітів.

Голова церемонії проведе недовгий, але дуже цікавий обряд - із присягами нареченого та нареченої, підписанням шлюбного сертифіката, обміном обручками та розрізуванням весільного торта. Одруження, здійснене в присутності Реєстратора, визнається в усіх країнах.

До основного пакета весільних послуг входить: пляшка шампанського, декорація місця проведення церемонії, адміністративні внески, весільний торт, букет для нареченої, бутоньєрка для нареченого, весільний подарунок-сюрприз, послуги персонального координатора весіль, безкоштовне прання та прасування весільних вбрань, послуги двох свідків (якщо знадобиться).