м.Рiвне,
вул. 16 Липня, 32, оф. 8
(0362) 400–221,
(050) 857–88–22,
(067) 923–91–21

Бажаєте відпочити? Залиште свої контакти:

усi поля обов'язковi для заповення

Дякуємо! Наш менеджер обробить заявку і зв'яжеться з Вами.

Трапилася невiдома помилка. Спробуйте будь-ласка пізніше.

Іспанія

Столиця: Мадрид.

Всі узбережжя Іспанії - це рай для туристів - вони складають дивовижний світ. Просторі піщані пляжі, лагідне море з чистою водою, сонце, вітер, чудові пейзажі і чарівність середньовічних міст із численними магазинами, пабами, ресторанами і дискотеками. Хоча навіть на багатолюдному курорті можна знайти місце для самоти. На всіх пляжах можна купатися і загоряти без верхньої частини купального костюма. Нудистам дозволено купатися на окремих відрізках або спеціальних пляжах. В Іспанії немає приватних пляжів, тому навіть дуже дорогі і престижні готелі не можуть відгородити свої пляжі від сторонньої присутності.

Головні туристичні центри Коста-Брави: Росас, Емпуріабрава, Сант Педро Пескадор, Сант Мартін де Ампуріяс, Ла Ескала, Естартит, Паламос, Тосса де Мар, Фігейрас.

Офіційна назва - Королівство Іспанія (Reino de España - ісп. мова; Kingdom of Spain - англ. мова).

Географічне положення - розташована на південному заході Європи, на Піренейському півострові; включає Балеарські (у т.ч.Пітіуські) в Середземному морі і Канарські о-ви в Атлантичному океані.

Населення: 47,150 млн.осіб (2010 р.).

Столиця: Мадрид (Madrid) - 3,255 млн. осіб.

Адміністративний поділ: 17 автономних областей (regione autonomicas), які мають свій уряд і парламент, включають 50 провінцій(provincia).

Офіційна мова: іспанська (кастильська).

Грошова одиниця: євро=100 євроцентів.

Клімат Іспанії середземноморський, сухий і достатньо жаркий. Зима м'яка - середня температура взимку від +8 С до +14 С. Найкращий час для туризму з кінця весни до початку осені. Іспанія ділиться на три кліматичні зони: Північ країни (від Галісії до Каталонії) - схильний до впливу Атлантичного океану. Для цього району характерна м'яка, волога зима і помірно тепле літо. Південно-східне узбережжя (Андалусія та Естремадура) - клімат середземноморського типу з винятково м'якою короткою зимою і сухим, жарким літом. Для цього району типовий досить низький рівень опадів, що випадають переважно восени і взимку. Центральне плато - тут клімат різко-континентальний, із значними перепадами між денною та нічною температурою (у центрі Іспанії влітку температура протягом дня піднімається до 30 градусів, а вночі опускається до 15 градусів). Літо жарке сухе, зима суха, холодна.

Офіційна мова - іспанська. Але існує кілька різновидів іспанської мови: каталонська - в Каталонії, галісійська - в Галісії, баскська - в країні Басків, валенсійська - в Валенсійський Співтоваристві. Також вживаються: німецька, французька, італійська.

Країна входить в Шенгенську зону. Для в'їзду необхідно мати закордонний паспорт і візу, отриману на основі запрошення.