м.Рiвне,
вул. 16 Липня, 32, оф. 8
(0362) 400–221,
(050) 857–88–22,
(067) 923–91–21

Бажаєте відпочити? Залиште свої контакти:

усi поля обов'язковi для заповення

Дякуємо! Наш менеджер обробить заявку і зв'яжеться з Вами.

Трапилася невiдома помилка. Спробуйте будь-ласка пізніше.

Одруження в Тайланді

Якщо ви хочете стати героями весільної церемонії в тайському стилі, то вам запропонують приголомшливу феєрію фарб, звуків і ритуалів із багатої тайської культури.

Церемонія починається з "Параду барабанщиків" із двома танцівниками та музикантами. Наречений пройде через кілька традиційних ритуалів до того, як зустріне свою наречену. Вона чекатиме нареченого у весільному тайському костюмі в секретному місці. Коли вони зустрінуться, то одержать урочисте благословення ченців.

Після цього пара попрямує до вівтаря, де розпочнеться традиційне тайське вінчання, під час якого молодята повинні сидіти поруч. Їх зв'яжуть спеціальною святою струною, що створює коло, після чого зросять їхні долоні святою водою на удачу.

Після ритуалу наречений і наречена підписують весільний сертифікат.

Ціна оговорюється індивідуально. У вартість входить: докладний інструктаж і обговорення всіх деталей весільного ритуалу, стиліст для нареченої, костюми для нареченого та нареченої, гірлянди з квітів для молодят, букет для нареченої, тайські танцівники та музиканти, декорації із квітів, благословення ченців, церемонія обміну обручками, церемонія благословення водою, торт, шампанське, весільний сертифікат, професійний фотограф, фотоальбом і перекладач.