м.Рiвне,
вул. 16 Липня, 32, оф. 8
(0362) 400–221,
(050) 857–88–22,
(067) 923–91–21

Бажаєте відпочити? Залиште свої контакти:

усi поля обов'язковi для заповення

Дякуємо! Наш менеджер обробить заявку і зв'яжеться з Вами.

Трапилася невiдома помилка. Спробуйте будь-ласка пізніше.


NovaSIM це зв’язок нового покоління, для всіх і всюди. Оператор туристичних сім-карт NovaSIM пропонує вам дешеві дзвінки в роумінгу. Завдяки використанню технології CallBack ви отримаєте зв’язок найвищої якості, а низькі тарифи у роумінгу забезпечуються завдяки тому, що дзвінок стає вхідним і для того, хто телефонує, і для того, хто приймає дзвінок.

Якщо вам доводилося розмовляти по мобільному в роумінгу, то ви знаєте, що ціни на роумінг у національних операторів значно відрізняються від цін на вихідні дзвінки в межах країни. Тому для кожного, хто їде за кордон, постає питання отримання якісного зв’язку в роумінгу за прийнятною ціною, що і пропонує NovaSIM.

NovaSIM надає послуги міжнародного роумінгу в 168 країнах світу. В той час, коли національні оператори беруть плату за вхідні дзвінки в середньому 20 грн./хв., NovaSIM пропонує безкоштовні вхідні дзвінки в 124 країнах світу. Вартість вихідних дзвінків у роумінгу від 0,19 USD, в більшості країн світу ви зможете розмовляти дешевше ніж 0,55 USD. Особливо вигідно розмовляти в роумінгу з NovaSIM в країнах Євросоюзу, бо в цьому випадку діє посекундна тарифікація вихідних дзвінків з 30 секунди.


Завдяки послузі збереження українського номеру від NovaSIM вам не доведеться повідомляти свій новий номер, ви будете вільно спілкуватися з усіма, хто знає ваш український номер телефону. Коли ви будете дзвонити, буде відображатися ваш український номер. Ніхто навіть і знати не буде, що ви за кордоном.

Переваги роумінгу від NovaSIM:

 • В 124 країнах світу безкоштовні вхідні дзвінки у роумінгу від NovaSIM;
 • NovaSIM надає послуги міжнародного роумінгу в 168 країнах світу;
 • Можливість збереження українського номера в будь-якій країні світу. Дзвінки з вашого українського номеру будуть автоматично перенаправлені на ваш номер NovaSIM, також ваш український номер буде відображено при вихідних дзвінках з вашого номеру NovaSIM, що дозволить вам приховати від усіх ваше місце перебування;
 • NovaSIM пропонує найдешевші дзвінки всередині мережі (від 0,24 USD);
 • Найдешевші дзвінки в роумінгу від 0,19 USD, при використанні тарифних пакетів;
 • Тарифікація дзвінків в межах Євросоюзу посекундна з 30 секунди;
 • Бонус за вхідні дзвінки в роумінгу (0,03 USD);
 • Дешеві SMS (від 0,10 USD).

Де б Ви не були,
завжди залишайтесь на зв’язку

Світ — як книга. І ті, хто не подорожує, знають лише одну сторінку. У відпочинку або відрядженні – завжди виникає необхідність зателефонувати додому близьким, друзям, колегам та бізнес-партнерам. Спілкуватися вільно та суттєво економити на зв'язку у роумінгу можливо з ТревелСімкою — карткою вигідного роумінгу, яка має безкоштовні вхідні у 126 країнах світу. Вихідні дзвінки від $0,25!

ТревелСім працює в Україні з 2005 року та забезпечує своїм абонентам перевірену якість роумінгу та низькі тарифи. Постійно розширюється географія дії, наразі це 194 країни світу. Абоненти мають можливість користуватися багатьма ексклюзивними послугами, що робить використання ТревелСімки ще більш зручним та простим. ТревелСіМ Україна має честь запропонувати Вам стати нашим абонентом та упевнитися у цьому! 


Вам потрібно лише:

 • вибрати стартовий пакет з необхідним балансом;
 • придбати Тревел Сімку;
 • вставити картку в свій мобільний — і користуватися ним як звичайно при поїздках за кордон;
 • легко поповнювати баланс.

Вся інформація щодо використання та придбання стартових пакетів у нашому туристичному агентстві та за телефонами

(050) 857–88–22, (067) 923–91–21